PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508270}

Skąd wiesz?

How Do You Know
5,4 30 424
oceny
5,4 10 1 30424
2,3 3
oceny krytyków
Skąd wiesz
powrót do forum filmu Skąd wiesz?

Wiem za co...

ocenił(a) film na 7

dałem 7/10. Za kapitalną reżyserię, zdjęcia i montaż, pokazujące wyrazistą, reagującą na każde słowo, każdy niuans sytuacji, grę aktorów. Przy okazji brawa dlaJanusza Kamińskiego.
Film jako przedstawiona fabuła jest mniej wart, ale to nie szkodzi - w sztuce często forma przerasta treść.

jak45

Zgadzam się w zupełności. Ten film ma w sobie Coś. Na początku trochę się nudziłam, ale gra aktorów wciąga i jak się w to wszystko człowiek wczuje, to zaczyna się śmiać, bo to komedia bardziej ironicznego humoru :)
Na pewno godna polecenia, zostaje w pamięci :)
Również 7/10

jak45

Zgadzam się i również film oceniam na 7/10 ;D

ocenił(a) film na 3
jak45

Z mojej strony jest to naciągane 4. Film katastroficznie płytki i uproszczony. Zero komplikacji, wszystko idzie jak pomaśle. Wątek z oskarżeniem o oszustwo niewyjaśniony do końca, natomiast zakończenie filmu jest chyba wynikiem braku pomysłu na coś ciekawszego ze strony reżysera.

jak45

Z góry przepraszam za porównanie ale to tak jakby umieścić kamerę w ubikacji ...ile niuansów.....

ocenił(a) film na 4
jak45

Rany, dopiero teraz zwróciłe(a)ś moją uwagę na to, że Kamiński robił zdjęcia... No proszę, a Scorsese odmówił, twierdząc, że pracuje tylko dla Spielberga i Myslowitz. Szkoda, że Brooksowi nie, bo to akurat jest bardzo słaby punkt jego filmografii... W kontekście samego filmu, nie zdjęć. 4/10 za Jacka, bo zagrał, jak zwykle, super :)

ocenił(a) film na 5
jak45

Nie widze w tym filmie nic nadzwyczajnego. Powiem nawet, ze troszke mnie film irytowal. Niech ktos mi wyjasni, co jest w tym filmie nadzwyczajnego?

ocenił(a) film na 5
oallaa13

nic ,co widać po średniej ocenie :) .obejrzeć raz na wieczór z dziewczyną lub żoną i zapomnieć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones