PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508270}

Skąd wiesz?

How Do You Know
5,4 30 436
ocen
5,4 10 1 30436
2,3 3
oceny krytyków
Skąd wiesz
powrót do forum filmu Skąd wiesz?

Nudny, nudny

ocenił(a) film na 3

nudny do bólu...

ocenił(a) film na 5
deltabox3

z tym sie zgodze. Za drugim razem udalo mi sie dotrwac do konca.

ocenił(a) film na 4
deltabox3

Dokładnie. Przegadany, a postać George'a strasznie mnie irytowała...

ocenił(a) film na 7
tajus

Przegadany? Dobre (nie wybitne) dialogi a Paul Rudd robi systematyczne postępy, typowy romantyczny tragi-komediant. Mała rólka Jacka Nicholsona na przyzwoitym poziomie. Zapewne film nie do zapamiętania ale średnia 5.1 lekko zaniżona.

cure79

jak dla mnie średnia 5.1 to i tak sukces tego filmu... szczerze to się zdziwiłam że dostał aż tyle...

DaGaaaa_1714

nie bardzo rozumiem dlaczego wam się nie podobał. bardzo fajna lekka komedia ;) przegadany? O_o a jaki miał być? to nie jest film akcji. a co do postaci george'a to mogę powiedziać, że był trochę dziwny i za to go lubię ;D

Kasjopeja69

nie musi być filmem akcji byle by o czymkolwiek był a tak???? o czym on był??? jaki miał głębszy sens??? Ten film to totalne nieporozumienie,jest jakiś bezmyślny i beznadziejny.

DaGaaaa_1714

No cóż jak większość komedii romantycznych. Nie oczekiwałam niczego od tego filmu poza zabiciem czasu. A był o dwójce ludzi, którym się świat trochę zawalił, ale za to odnaleźli siebie :P Hehe taka very romatic comedy XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones