PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4458}

Porozmawiajmy o kobietach

Carnal Knowledge
6,8 3 068
ocen
6,8 10 1 3068
6,2 11
ocen krytyków
Porozmawiajmy o kobietach
powrót do forum filmu Porozmawiajmy o kobietach

obnizajacy pustke myslenia przedmiotowego. Smutny. Jack Nicholson przekazuje ubostwo emocjonalne swojego bohatera w fantastyczny sposob.
Film o zwiazkach mesko-zenskich , a raczej o ich niemozliwosci, jesli jedna osoba nie jest w stanie pojac swojej wpisanej w nature seksualnosci inaczej niz przedmiotowo wlasnie. Film krytyczny, ale konstruktywnie.

Przerazajaco aktualny,

ocenił(a) film na 8
Bankawstanka

Dokładnie! Przerażająco aktualny! I jakże prawdziwy!

ocenił(a) film na 7
Bankawstanka

Najlepsze było zakończenie....trochę prawdy o mężczyznach.

Bankawstanka

Zgadzam się, że prawdziwy. I smutny. Obnażył hipokryzję zarówno mężczyzn jak i kobiet. Lepiej takich na swej drodze nie spotkać...

użytkownik usunięty
bbeti

Mogli trochę bardziej przyłożyć się do charakteryzacji, bo bohaterowie na początku nie wyglądają na studentów i taką "umowność" trudno zaakceptować. Ann-Margret w roli pomiatanej, słodkiej idiotki jest za to tak wspaniała, że nienawiść do Nicholsona z każdą minutą wzrasta. Warto bez dwóch zdań !

owszem, ale jakoś szczególnie mnie to nie raziło.
za to zszokowana byłam postawą Susan. no, nie wiem, chyba nie spodziewałam się takiego wyrachowania... w ogóle z jaką łatwością przychodziło im oszukiwanie siebie nawzajem.
potwierdzam, że film wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones