PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 656
ocen
7,6 10 1 28656
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

Muzyka,klimat,Nicholson (jak zwykle znakomity w rolach Playboyów) McLaine też całkiem, całkiem ale sam film momentami mnie nudził.Niektóre dialogi pomiędzy Emmą a Flapem typu "Mam cie na ostrzu noża" są drętwe, ale momentami fajnie się oglądało.Szkoda mi tylko że pan DeVito miał tak małą rolę do zagrania.

ocenił(a) film na 10
Bondman

Phi: ''McLaine też całkiem, całkiem ''...
no comment
Jesli ona jest ''całkiem, całkiem'', to aż mi glupio.

Bondman

WaCHasz sie? A ja sie waham czy cie pojechac czy nie :)

ocenił(a) film na 7
Bondman

Gra aktorów nie jest całkiem całkiem tylko jest GENIALNA jeśli chodzi o Nicolsona i McLaine. Mi nieodpowiadał sam scenariusz, bo z ciekawego, ale stosunkowo lekkiego filmu nagle jest bum i pozostaje już tylko i wyłącznie dramat, owszem, końcówka naprawde jest wzruszająca, ale mimo wszystko mam zastrzeżenia co do niej, bo wprowadzenie wątku który dotyczył córki ( nie chce spoilerować), wydaje się być wzięty tylko i wyłącznie z dalszego braku pomysłu na ciekawe prowadzenie filmu. Bo przecież TO zawsze się sprawdza...no cóż, sprawdziło się, ale liczyłam na coś więcej, a tu wygląda to tak jakby twórcy filmu poszli na łatwiznę.

Justyna0810

wahadło pierdoło

ocenił(a) film na 7
autoSPAW

To pierdoło to chyba nie do mnie??? Poza tym ludzie darujcie sobie, komuś wyrzucacie błąd ortograficzny a sami tez je robicie częściej lub rzadziej, ale nie muszą od razu lecieć przytyki "pierdoło" autoSPAW?

Justyna0810

Dżasta uspokój się, jakaś nerwowa jestes

ocenił(a) film na 4
autoSPAW

jest dojrzała i ma fajne podejście do ludzi, w odróżnieniu od ciebie, odpadzie. ale to tylko moja opinia :)

schschfikation

jestem odpadem atomowym

ocenił(a) film na 5
Justyna0810

ja skończyłam filologię polską i rozumiem, iż nie każdy może byc dobry w "te" rzeczy... a wy tylko jechać potraficie

ocenił(a) film na 5
Justyna0810

zgadzam się całkowicie z tą opinią. Mam tylko małe "ale": Nickolsona było w tym obrazie stanowczo za mało jak dla mnie

ocenił(a) film na 7
paulapaulapaula

O i ja z tą opinią również się zgadzam ;)
Jeśli chodzi o Nicholsona jako aktora to szaleje za nim.

ocenił(a) film na 9
Bondman

Ja na Twoim miejscu wahałbym się, czy nie zakupic słownika ortograficznego. ;)

ocenił(a) film na 8
Bondman

Śpisz ?

- Nie, kur-w-a, wącham materac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones