PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832430}
9,3 1 568
ocen
9,3 10 1 1568
Baldur's Gate III
powrót do forum gry Baldur's Gate III

Skąd ten zachwyt ?

ocenił(a) grę na 5

Oczywiście wiadomo że to sprawa subiektywna, i skoro większości się podoba i zgarnia wysokie oceny to cos w tym musi być, niemniej jednak ja nie rozumiem tych zachwytów.
Mam na liczniku 38h, gra się przyjemnie, ale w życiu nie nazwałbym tej gry "jedną z najlepszych w historii gatunku". Przecież Divinity 1 i 2 były bardzo podobne, a jednak tak wysokich ocen nie dostawały, więc w czym tkwi sekret BG 3 ?. Dla mnie niestety jest to średniak

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

NIE, ZNASZ SIĘ.

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Opinia o grze zależy od tego, czego się w danej grze szuka, jakie się ma wobec niej oczekiwania. Moje ten tytuł spełnił w 90%. DOS mimo tego, że podobne i również świetne, jednak w samej rozgrywce znacznie uboższe. Dialogi, wybory, wpływ podejmowanych decyzji na NPC robi robotę. Sama ilość możliwych zakończeń gry wbija w fotel. Można grę skończyć na 17 tys. możliwych sposobów. Wskaż inną grę z takim wynikiem

TakaSeJa

Gra ma kiepską fabułę i idiotyczne dialogi , kiepski system walki skopiowany z bardzo średniego divinity. Gra może mieć dwa zakończenia i być sto razy lepsza od BG3 gdy ma solidny gameplay. BGay3 nie ma grywalności.

generaljack

BG3 ma fantastyczną grywalność. Nie każda gra musi być napierdalanką bez turowości u też nie każda musi tylko polegać na samej akcji. Grafika top, muzyka przyjemna, dialogi rewelacyjne, voice acting na najwyższym poziomie, historie wciągające. Można w tej grze się zapomnieć i nie odrywać (jestem tego przykładem). Wszystkie nagrody zasłużone w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones