PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032947}
6,7 4 711
ocen
6,7 10 1 4711
LOL: Kto się śmieje ostatni
powrót do forum programu LOL: Kto się śmieje ostatni

Cringe, nie śmieszne

ocenił(a) program na 3

Boomerzy na siłę próbują być śmieszni, ale wychodzi sam cringe. Co tam robi Pazura 1 z najlepszych aktorów w komediach w naszym kraju, a zgodził się grać w takim czymś. To nie jest hejt, to po prostu nie jest śmieszne, a irytujące. Taki humor jak w tym jest, to był śmieszny na wsi zabitej dechami 30 lat temu xD.
Może to śmieszy 50-60 latków, ale mnie w wieku 29 lat irytuje i czuje zażenowanie, a co dopiero młodsi ode mnie.

xevik2k

Mam 39 i mam podobne odczucia. Jak zobaczyłem w zapowiedziach Woronowicza, to od razu się wziąłem za oglądanie, bo myślałem, że to będzie coś fajnego. Cały ten hype mi spadł na podłogę, jak zobaczyłem poziom żenady tego programu. Kac Wawa to przy tym czymś wybitna komedia.

ocenił(a) program na 2
xevik2k

Mam podobne odczucia. Większość czasu czułem żenadę. Nie śmieszą mnie absolutnie współczesne stand upy, a tutaj mamy na dodatek aktorów i youtubera. Jedyny moment w którym się zaśmiałem to był śmiech Kasi Pakosińskiej który uwielbiam od dawien dawna.

ocenił(a) program na 9
xevik2k

Widzę, że najpierw muszę podać wiek, aby mój komentarz miał jakiś wydźwięk... Cześć, mam 31 lat i bardzo mi się podobało. Śmiałam się, do rozpuku. Zwłaszcza gdy Strasburger powiedział swój żart. Pozdrawiam! :*

ocenił(a) program na 9
xevik2k

A co ciebie śmieszy? Mam 40 na karku i dla mnie bomba

ocenił(a) program na 9
xevik2k

niektórzy w tym kraju mają spaczone poczucie humoru, lepiej dalej oglądajcie sobie śmieszne storiski na insta lub tiktoku, albo najlepiej poluzujcie gacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones