CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002-2012)
CSI: Kryminalne zagadki Miami: Sezon 10 CSI: Kryminalne zagadki Miami sezon 10, odcinek 19

Habeas Corpse

8,9 140
ocen
8,9 10 1 140
CSI: Kryminalne zagadki Miami
powrót do forum s10e19

Odcinek 10x19

użytkownik usunięty

czy to rzeczywiście ostatni odcinek sezonu?

Tak. Ciekawe czy będzie kolejny sezon...?

bongo_2708

Ja mam nadzieję, że tak. Bo oglądalność ostatnich trzech odcinków to wina CBS. Swoją drogą obejrzałem z napisami ten odcinek i rewelacyjny. Byłby ciekawszy gdyby był cliff-hanger, ale i tak dobrze.

adamo001

ale ja mam wrażenie, że zakończenie jest bardzo asekuracyjne. Tak jakby nadal decyzja była niepodjęta

adamo001

a odcinek bardzo mi się podobał :)

bongo_2708

Zakończenie pokazuje, że cały zespół przez 10 lat stał się rodziną. I wszystko w finale się kręciło wokół tego. I nie przypadkowo było, że Calleigh adoptowała dzieciaki. Sądze że jej związek poważniejszy z Delko to tylko kwestia czasu, może coś będzie w 11 sezonie, o ile będzie, bo decyzja nie jest podjęta i w najgorszym wypadku będzie trzeba czekać do 16 maja, wtedy to CBS przedstawi swoją ramówkę.

użytkownik usunięty
adamo001

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ostatni odcinek i ostatnie pare sekund w serialu pokazało, że ekipa z CSI Miami to jedna wielka rodzina. Brakowało mi tylko w tej ostatniej scenie Calleigh i jej dzieciaków. Mam nadzieję, że 10 sezon nie będzie ostatnim, bo to by była wielka szkoda. Myślę, że Delko byłby dobrym facetem dla Calleigh i również dobrym ojcem dl tych dzieciaków. Szkoda tylko, że nie połączyli Ryan z Natalią.

ocenił(a) serial na 8

Na facebooku CSI MIAMI ma 14.597.300 lajków, więc zaprzestanie produkcji byłoby stratą dla CBS. Związek Natalii i Ryana jest już dobrym wątkiem pobocznym do sezonu 11, więc pozostaje nam tylko czekać ;)

Endrju_

W zasadzie Ryan zakochał się w Natalii, gdy dołączyła w 4 sezonie. I uważałem i nadal uważam, że oni powinni być razem. Jest także petycja o 11 sezon, podpisałem już się pod nią. Jest 1088 podpisów z całego, dosłownie całego świata. M.in z Włoch, Niemiec, Indii,Singapuru czy Gujany. Oto link: http://www.thepetitionsite.com/1/savecsimiami/

adamo001

Ostatni podpis (wyłączając mój dzisiejszy) sprzed kwartału. Po dekadzie od ostatniego sezonu chyba nie wznowią. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones