Leigh Whannell

7,1
3 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leigh Whannell

postawiłam maxymalną ocenę za genialny sceniariusz serii PIŁA (zwłaszcza 1 część) oraz doskonałej gry aktorskiej. Brawo Leigh! Może Cię zobaczymy w jakimś innym filmie? :)

cameron88

P O P I E R A M !!!!!! u mnie ma nawet 11/10 he he:)))
pozdro

cameron88

Scenariusz nie było genialny, a gra aktorstka<lol2> Wszyscy w Pile grali strasznie...

barnaba

bolexus a mnie strasznie oczy bolą jak widzę twój nick idź oglądaj Yrka kosmiczną nominaje bo jak widać masz ubaw po pachy z oglądania tego gówna

cameron88

[uwaga spoilery] tzn. ja rozumiem ze to sie komus moze podobac i.....no coz kazdy ma do tego prawo. ale chyba bez przesady.....genialny scenariusz? doskonala gra aktorska? przepraszam ze to powiem ale wydaje mi sie ze chyba no coz...nie bardzo masz z czym porownac najwyrazniej bo do geniuszu to temu bardzo duzo brakuje.gra pana l.w. jest amatorska do bólu,a scenariusz...przyznam sie ze przed obejrzeniem wszyscy znajomi ostrzegali mnie: duzo w zyciu widzialas,ale w tym filmie zakonczenia nie przewidzisz. i tak straszyli i straszyli i zaczął sie film (mowie o pierwszej czesci "Piły") i tak chyba o ile dobrze pamietam bylo to ujecie,gdzie widac tego trupa i sobie pomyslalam: "ha,cos zaskakujacego? to moze jeszcze ten trup bedzie mordercą,no tego bym w zyciu nie przewidziala." w toku akcji oczywiscie zmienilam swoj typ,ale co sie na koncu okazalo? ze jakos zaskoczona szczegolnie nie bylam. znane chwyty,misz-masz roznych oklepanych pomyslow,amatorszczyzna pelna gęba.ja rozumiem ze moze sie to pewnej grupie odbiorców podobac,ale cytując moją byłą polonistke "dzieci,nie ma sie czym podniecac" a cytując ojca rydzyka (nie to ze to moj idol,ale taki sympatyczny cytacik) "nie nazywajmy szamba perfumerią"

p.s. nie bardzo zwracam uwage na interpunkcje w necie,mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadza

maggie_fraser_rowe

wydaje mi sie ze "odgadles" drogi filmwebowiczu zakonczenie tylko dlatego ze zostales ostrzezony o tym ze jest zaskakujace i nie przewidywalne inaczej bys na to nie wpadl:) oczywiscie kazdy ma swoje zdanie ja oceniam Pana Whannella nie tylo z perspektywy "Pily" , co do amatorszczyzny zwroc uwage na budzet i tepo krecenia tego filmu znajdziesz odpowiedz, dla wielu z nich byl to debiut i nie spodziewali sie w ogole ze kiedy kolwiek nakreca ten film, udalo sie im to dzieki genialnej krotkometrazowce ktora zachecili kilku ludzi do wylozenia kasy poza tym wydaje mi sie ze dzieki temu jak zagrali aktorzy czlowiek mogl sie bardziej utozsamic z bohaterami wreszcie nie byli oni wypacykowani niczym bohaterka z filmu ptaki po ataku tychze ptakow:D. ( bron boze nie atakuje filmu "Ptaki" ani ich autorow zeby nie bylo to tylko takie porownanie:) btw Whannell jest z wyksztalcenia scenarzysta a nie aktorem :D Pozdrawiam nadal 11/10 :D

Carolle

sorka za mozliwe literowki i inne ale klawiatura mi pada:D pozdrawiam serdecznie raz jeszcze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones