Jeff DunhamII

Jeffrey Dunham

7,1
66 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Dunham

Prośba o dodanie najnowszej części Jeff Dunham – Minding the Monsters

Luke2907

Jak na razie nie dość że nie dodano nowej to usunięto stare częsci:/

Luke2907

Minding the Monsters jest świetne, Jeff czasem jedzie ostro po bandzie ale śmieszy niesamowicie. Polecam!

FvJ

Nie wiesz może czemu zostały usunięte poprzednie części???

polak1989

Swego czasu miałem taką sytuację, chciałem dodać Jeffa Christmas Special jednak moderator odmówił mi gdyż stwierdził "to nie jest film ,tylko występ na żywo".... potem dziwnym trafem ta pozycja się znalazła będąc dodana przez moderatorów. Więc może usuneli bo 'stwierdzili' że to nie film, ale czemu w takim razie zostawili jedną pozycję? Burdel panie burdel

FvJ

Ja miałem film który próbował dodac kilka razy po czym dostawałem odpowiedź odmowną. Minęło kilka miesięcy a film był już dodany. Widać że dodawanie nie dla wszystkich

polak1989

Też tak miałem. Chciałem dodać odtwórczynię głównej roli w pewnym filmie, otrzymałem odpowiedź odmowną ze względu na mały techniczny błąd. Ponowna próba dodania była już niemożliwa - ze względu na komunikat, że to zauważone przeze mnie niedopatrzenie w obsadzie czeka na akceptację moderatorów. No cóż na filmwebie tak jak w rzeczywistości rządzą układy i układziki, a decyzje moderatorów są niekiedy całkowicie niezrozumiałe.

FvJ

miałem podobnie. Wszelkiego typu Show nie są dodawane przez filmweb, jak choćby "Whose Line is it anyway". Swoją drogą mi się bardzo nie podobał najnowszy Jeff.

zlotylesk

Bo oni dla siebie biorą te punkty, mówią, że jest źle, a później i tak jest przez nich dodane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones