Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Jaką decyzję podjąłbyś mając możliwość przespać się z dwoma 13-tkami lub jedną na
spółkę z Jackiem Nicholsonem? Proszę o szczere i poważne odpowiedzi!

Slonio

Z chęcią przespałbym się z Jackiem i 13-latką. Przespałbym się z tą 13-latką nawet bez Jacka. A w sumie to i przespałbym się z samym Jackiem, bez 13-latki.

Slonio

Z chęcią przejechałbym się trójkołowcem, z Jackiem i 13-latką.

woznyszaleje

Roman Polański byłby dumny.

Slonio

Musiałeś specjalnie założyć taki temat aby pochwalić się tekstem zerżniętym z 4chan-a ?

ArtekProject

Gdybym sam nie uknuł tego pytania tylko zobaczył je gdzieś na jakimś czwartym kanale to chyba nie wydałoby mi się ono na tyle zabawne żeby je zerżynać, zakładać temat i chwalić się jak swoim.

Slonio

To jakie województwo ma teraz ferie?

sysunia22

Gratuluję dyspozycji sarkazmem najwyższej klasy!

Slonio

Dziękuję i pozdrawiam :d

Slonio

A na przyszłość 13 są do dupy lepsze 16 :d

sysunia22

Dersu uzala 4 lol z czym ja rozmawiam.

DrinkOfMyLife

Ach kocham tą manierę filmwebową! Kurdę nie wiadomo jak mu pocisnąć, hmm sprawdzę jego profil. E tam co z tego że ludzie mają RÓŻNE gusta. MNIE się podoba, i MOJE zdanie jest najlepsze, więc ktoś nie ma racji.

A po za tym ten cały temat to jest zlewka na całego :d

DrinkOfMyLife

A i no zapomniałem, skoro tak lubisz dyskutować nad ocenami, to czemu swoje masz ukryte?

sysunia22

W zasadzie to nie wiem po co te 13tki tam są.

Slonio

Pytanie rodem z Family Guya. Ale tak szczerze to Nickolsona w łóżku wolałbym jednak nie mieć, nie tam :) Już lepiej 13-latki.

strus_29

*Nicholsona :)

Slonio

Jedna 13-tka czy dwie... oczywiście że dwie.

Slonio

Wolałbym samego Nicholsona. Nie jestem Roman aby zabawiać się z 13-nastkami, wolę 11-nastki.

Troublesome

uhh ja też. Moja kukułka chętnie przeleciałaby nad jego gniazdem, jeśli wiesz o czym mówię.

Lance_Vance

Ja zajmę się infiltracją pewnego otworu.

Troublesome

A ja zacznę od czułych słówek, idąc na południe, aby ostatecznie zmierzyć sie z jednym z wielkich.

Lance_Vance

On a Clear Day You Can See Hologram, yea - Two Jakes - Ja zatrzymam tego, Twój czeka w co coa coachll coachel... w Kalifornii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones