Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson
anuska12

U mnie Jacek Nicholson ma średnią ocenę 6,9. De Niro 6,8. Niewielka różnica ale chyba właściwa. Ja bardziej cenię Nicholsona. Choć wydaje mi się, że to są nieporównywalni aktorzy. Bardzo silne osobowości z ogromnym dorobkiem i wieloma świetnymi rolami.

Costradeus

może przez większą sympatię ale ja wolę i bardziej cenię Nicholsona

anuska12

zdecydowanie De Niro

Vito90

U mnie też Nicholson ma wyższą ocenę, ale oglądałem mniej jego filmów. Ogólnie to chyba dwaj najlepsi aktorzy świata (wolę ich od niewiele gorszego Pacino), ale jednak fajniejsze role i styl cechuje De Niro. Jestem za nim! ;)

Juby_

Najlepszym aktorem swiata jest Daniel Day Lewis

neero

zgadzam się ale Nicholson jest równie dobry

anuska12

jak Dla mnie Nicholson, choć De Niro też jest fenomenalny.

Bloodbane

A tu nie ma co porównywać, De Niro bije na głowę Jacka.

peesem

U mnie jednak chyba Nicolson - a to dlatego, ze trzyma poziom - w kazdym filmie jest swietny, a De Niro miewa slabe role.

anuska12

Nickolsona nie kojażę z jednym filmem, tylko z wszystkimi, które oglądałam.
A DeNiro kojażę z... Poznaj moich rodziców? o O

użytkownik usunięty
anuska12

Nicholson!

Pozdrawiam.

anuska12

to Wy oceniacie, filmy w których dany aktor grywał? Czy grę aktorską, bo nie czaję w tym momencie..?! 1.De Niro 2.Nicholson 3.Eastwood
żadne pacino, brando i inni..

użytkownik usunięty
DLoN92

1.De Niro 2.Nicholson 3.Hopkins

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DLoN92

1. Al Pacino
2. Clint Eastwood
3. Clint Eastwood
4. Clint Eastwood
5. Clint Eastwood
6. Clint Eastwood
7. Clint Eastwood
8. Nicholson
9. Hopkins
10. De Niro

anuska12

Obaj to jedni z największych aktorów jakich widział świat. Być może przez dłuższą znajomość bardziej cenię Nicholsona, ale tak czy inaczej, dla mnie Jack zawsze pozostanie Królem...

anuska12

Jack Nicholson oczywiście!!


kubaduda

Lubię obu, ale Nicholson to według mnie najlepszy aktor w całej historii kinematografii i przebija nawet Brando.

anuska12

De Niro! Nicholson bdb aktor, ale mnie osobiscie irytuje

anuska12

De Niro lepszy, każda jego rola to coś innego. Jack tez jest dobry, ma swój styl, ale w większości filmach gra podobnie.

użytkownik usunięty
Goodfela

Nicholson najlepszy!!! :D

anuska12

ale to jak porównywanie finalistów LM raz wygrywa jeden raz długi
nie ważne który lepszy, ważne że wiekszą sympatią darzę Nicholsona

Kubas89

Ciężko ich porównywać, to są aktorzy z najwyższej półki, choć wolę Nicholsona (nie wiem czemu, ale zawsze go bardziej lubiłem oglądać). Pozdr

anuska12

obaj są świetnymi aktorami, ale wybieram Nicholsona. Nigdy nie zawiodłam się oglądając jakikolwiek film z nim, natomiast De Niro ostatnio słabo ciągnie, co troszkę umniejsza go w całym jego dorobku.

quentinka

zgadzam się z tym. jako taki znany aktor ma trochę do powiedzenia i wybierania co będzie grał. Ostatnie jego filmy jakoś mnie nie ruszają. Nawet nie pamiętam ich tytułów w przeciwieństwie do filmów z Jackiem. 10 za szatański uśmiech:D

zawiszaczarny

De Niro jest według mnie lepszy.

anuska12

Jack!

emmarta

Z żyjących aktorów od Nichollsona lepszy jest tylko Pacino.

Saddam_filmweb

hahahaa!! Drewno vs Aktor... stawiam na Jacka!

użytkownik usunięty
Saddam_filmweb

hahahahahahahah Pacino lepszy od Nicholsona weź sobie nie rób jaj

Według mnie lepszy minimalnie pacino

anuska12

Nicholson oczywiście.

speculation

De Niro mój numer 1.

użytkownik usunięty
sza_wi

Rany nie wiem.. To jest strasznie trudny wybór . Dwaj utalentowani aktorzy , którzy z każdego filmu zrobia arcydzieło. Weźmy chociażby ,, Wszyscy mają się dobrze " . Gdyby nie rola De Niro ten film byłby zupełnie przeciętny , wręcz nudny . To samo z Nicholsonem w filmie ,Choć goni nas czas" gdyby nie on ( i oczywiście równie genialny Freeman ,ale nie on nim tutaj mowa) film byłby zwykły.. Nie da się wybrać. Aktorzy tacy jak Nicholson , Hanks, De Niro , Freeman są niezastapieni. Kazdy ma w sobie to ,,coś " , każdy nadaje sie do innej roli , ale wszyscy są zawsze znakomici. Ja nie potrafie wybrać.

Lepszy jest Nicholson ale bardziej lubię Denira i on jest numer 1 .
Nicholson numer 3 po Pacinie .

Kofwit

Bardzo lubię i cenię Nicholsona i zawsze cieszy mi się gęba na jego widok w filmie, ale jednak De Niro oraz Pacino to, wg mnie, najlepsi aktorzy w historii ;)

sundayborn

dla mnie Nicholson jest lepszy, co nie znaczy że DeNiro jest gorszy bo obaj są świetni ale w takim zestawieniu według mnie wygrywa Nicholson.

anuska12

Jack jest bardziej wyrazisty i ciekawszy jak dla mnie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lotr12345

Jakiś czas temu wpisałem De Niro,teraz przychylam się ku Nicholsonami.To znaczy,że są równorzędnymi aktorami.Na plus dla Nicholsona,że miał mniej wpadek.

anuska12

De Niro, bez dwóch zdań. Osobiście średnio lubię filmy z Nicholsonem.

anuska12

Nicholson bez dwóch zdań, choć De Niro jest świetnym aktorem

anuska12

Robert De Niro wymiata.

użytkownik usunięty
anuska12

trudny wybór

anuska12

Zdecydowanie De Niro, bo to mój ulubiony aktor zaraz po Pacino. Ale Nicholsona, też uwielbiam zwłaszcza za Lot nad kukułczym gniazdem i Chinatown.

anuska12

Jak dla mnie Nicholson. Bardzo cenię De Niro ale Nicholson to największy z gigantów. Oczywiście to tylko moja opinia ale już tak mam, że jakby ktoś zagrał ze mną w skojarzenia i walnął hasło aktor to pierwsze skojarzenie byłoby następujące: Nicholson!!! A potem drugie Hopkins. Nikt nie jest tak wyluzowany i naturalny przed kamerą jak Jack.

anuska12

Stawiam na Nicholson - ciekawsze wybory artystyczne, większa swoboda przed kamerą, urok osobisty, lepsza filmografia - mniej żenujących występów poniżej poziomu...

madz20

Nicholson zdecydowanie oczywiscie De Niro to swietny to aktor ale Jack jest bardziej wszchestronny potrafi zagrac rola komediowa dramatyczna nawet w horrorze jest swietny pozatym jego postacie zawsze sa tak wyraziste ze wydaje sie jakby on nie odgrywal roli a stawal sie postacia ktora gra.

użytkownik usunięty
anuska12

Zdecydowanie Nicholson. Gra lepiej i jest bardziej wyrazisty i charyzmatyczny, lepiej wybiera role, a nie jak De Niro, który ostatnio często gra w słabych filmach, choć Robert jest bardzo dobrym aktorem to Nicholson według mnie jest lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones