PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1023}

Wilk

Wolf
6,8 29 336
ocen
6,8 10 1 29336
6,1 8
ocen krytyków
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

Najlepszy film o wilkołaku we współczesności jaki widziałem

ocenił(a) film na 6
Elefak

We "współczesnosci"?
A jaki był najlepszy w starożytności albo baroku?:)

ocenił(a) film na 9
Berith7777

ktorego akcja toczy sie w czasach wspolczesny profesorze miodek

ocenił(a) film na 6
Elefak

A to ciekawe określenie,tym bardziej,że filmy o tej tematyce i we "współczesności" to ok. 90%

ocenił(a) film na 6
Berith7777

PS
Nazwiska piszemy z dużej litery.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Po pierwsze- to nie moja wina że nie znasz wyrażenia "we współczesności"
Po drugie- czyli jesli jest to film o tej tematyce czyli o wilkołakach którego akcja rozgrywa sie powiedzmy że w czasach współczesnych to nie można z pośród tytułów spełniających te kryteria wybrać jednego który jest dobry bo znajduję się on w tych 90%? -.-' to spoko


PS. to jest forum na temat filmów i jak chcesz sprawdzać ortografie i interpunkcje to sie do szkoły zapisz

ocenił(a) film na 6
Elefak

Dobrze,a więc a propos filmów:widziałeś "Silver Bullet" albo "Ginger Snaps"?
Jeśli nie to polecam,szczególnie pierwszy tytuł,moim zdaniem to jest najlepszy film o tej tematyce.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Widziałem Silver bullet widziałem bad moon i ginger snaps są to dobre filmy nie zaprzeczam ale.Wolf podobał mi się z nich najbardziej głównie przez Jacka nicholsona i podejrzewam ze był by on bez tego aktora dużo słabszym tytułem

ocenił(a) film na 6
Elefak

Cała obsada jest świetna,wyjątkowo dobrze wypadł Spader.Co psuje mi film to charakteryzacja Jacka,a dokładnie dolna-za bardzo wysunięta-szczęka,wygląda to komicznie.Największy plus filmu to klimat.
Bardzo fajnie wyglądają wilkołaki w "Dog Soldiers",chociaż film już taki dobry nie jest.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Dog soldier's jest na prawde dobrym filmem bez zbednego CGI a co do Wilka to kiedy ogladalem go po raz pierwszy to mialem nascie lat i bylo to cos na prawde rewelacyjenego z wiekiem zaczynamy zwracac uwage na wiele innych rzeczy ogladajc film. Jak dla mnie na rok w ktorym miale premiere byl BARDZO dobrym horrorem.

ocenił(a) film na 6
Elefak

No ja miałem dziesięć latek i faktycznie film budził groze,ale charakteryzacja Jacka była dla mnie tak samo kiepska,z tym,że wtedy uważałem ją za głupią a teraz za komiczną.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Ogólnie film jest filmem, ale skoro sobie popiłem to poprawiłem ocenę z 6 na 7 ;-)
Jacuś zawsze w formie i Michalinka :*

ocenił(a) film na 6
Lorenzo

Dawno nie czytałem tak "solidnej" wypowiedzi,brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones