PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106878}

Niańki

Twin Sitters
6,8 456
ocen
6,8 10 1 456
Niańki
powrót do forum filmu Niańki

suuuuper film!!

ocenił(a) film na 10

kiedy miałem 12 lat to ogladałem ten film w kolko:) chyba w przeciagu tygodnia z 30 razy:) na serio fajny film rodzinny:)

DANIELEK

tez go miło wpsomianm z czasów dziecinnych. Nistety kasetę ktos mi bezczelnie zajumał :P no ale nic ;p film wspominam wesoło, bo to nieprawdopodobnie śmieszna komedia :)

Ireth

zgadzam sie z Wami! też mi się niezwykle podobał ten film! potrafiłam go ogladac kilka razy dziennie jak byłam mała, ale tatuś kochany nagrał mi na nim jakas glupote, bo stwierdzil, ze tyle razy już oglądałam NIAŃKI, że wystarczy :/.

ocenił(a) film na 9
DANIELEK

ja miałam podobnie tylko młodsza byłam...a moja kaseta vhs tak często była włączana że po pewnym czasie zaczęła odmawiać posłuszeństwa !!!

ocenił(a) film na 10
DANIELEK

Ostro :) Po 10 latach znaleźć swój wpis na Filmwebie :D
Jakoś ostatnio z okazji zwolnienia lekarskiego (L4 - skręcenie kostki) wzięło mnie na wspomnienia VHS :D
Pozdrawiam wszystkich i jak macie czas to przypominajcie se filmy z kaset :) Te dzisiejsze nie mają tej magii, no chyba że "Kung Fury" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones