PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534}

Marsjanie atakują!

Mars Attacks!
5,5 125 754
oceny
5,5 10 1 125754
5,6 25
ocen krytyków
Marsjanie atakują
powrót do forum filmu Marsjanie atakują!

Niezły

ocenił(a) film na 6

Jedna z niewielu dających się oglądać komedii, chociaż pełnowymiarową komedią nie jest.
Nie rozumiem dlaczego takie niskie oceny gry aktorskiej w tym filmie? Bo film uważacie za słaby? Jak dla mnie Jack Nicholson czy Natalie Portman zagrali pierwszorzędnie.

ocenił(a) film na 1
izulowa

Generalnie nie podoba nam się to, że film wygląda na taki, który miał być totalną, gagową komedią w stylu ZAZa ("Czy leci z nami pilot", "Strzelając Śmiechem"), ale potem... wycięto zeń wszystkie gagi ;) Wszystko co śmieszne. Ponadto reżyseria rozpada się niczym gruszka trzy miesiące po zerwaniu z drzewa. W takiej sytuacji aktorstwo wręcz trudno oceniać.

ocenił(a) film na 1
Awdar

Ja to się nie biorę za ocenianie aktorstwa, raczej zastanawiam się, co te wszystkie gwiazdy w tym filmie robią? Przypuszczam, że zachęciła ich współpraca z Burtonem, ale co z tego wyszło nie jest powodem do dumy... Ten film to koszmar niejednego dzieciństwa, mojego na pewno.

creep_

do tych co polkneli kij od miotly: wezcie jakis srodek przeczyszajacy.

izulowa

No faktycznie Natalie Portman miała w tym filmie „ogromne” pole do popisu. Widać Ją może przez 5 minut w całym filmie i ma może z 5 linijek dialogu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones