PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1004}

Ludzie honoru

A Few Good Men
7,5 58 204
oceny
7,5 10 1 58204
7,0 15
ocen krytyków
Ludzie honoru
powrót do forum filmu Ludzie honoru

Kapitalny film

ocenił(a) film na 10

Znakomicie zrealizowany , wciągający , nieprzewidywalny do samego końca i jak dla mnie jeden z lepszych dramatów sądowych jaki powstał.A także rewelacyjny scenariusz , świetne zdjęcia oraz genialne role Toma Cruise'a i Jacka Nicholsona.Moja ocena 10/10.

użytkownik usunięty
rado_filmaniak

popieram:) film jest genialny. niedoceniony przez użytkowników filmweba .

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

Nie jestem przekonany. Masa błędów logicznych. Z jakiej racji pułkownik miałby się faktycznie przyznawać do wydania takiego rozkazu? Podpisał sam na siebie wyrok. Nie było żadnych dowodów. Co ze wspomnianą szmatą, którą nasączono trucizną? Kluczowy dowód został całkowicie pominięty. Groteskowa ta rozprawa trochę i chodź Cruise'owi ładnie się szkliły oczka to nie zmienia faktu, że całej historii brak autentyczności. 6/10 i to TYLKO za aktorów.

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

Chyba żartujesz... 6 To maks, za obsadę.

ocenił(a) film na 7
rado_filmaniak

Nieprzewidywalny? Mówisz poważnie? Niestety ale dla mnie przewidywalność jest największą bolączką tego filmu. Postacie drugoplanowe są znakomite, ale rola Cruisa nie była jego najlepszą , co więcej, rola ta była mocno przeciętna i mało wiarygodna. Film jest dobry ale mógł być lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones