PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6175}

Hoffa

6,9 2 212
ocen
6,9 10 1 2212
Hoffa
powrót do forum filmu Hoffa

hoffa...

ocenił(a) film na 8

taki sam klamczuch i karierowicz jak nasz lesio"bolek"walesa :))

ocenił(a) film na 8
Schmidt

chyba jak prostaczek Śniadek chciałeś napisać....

Cholasina

Doprawdy nie wiem na jakiej podstawie oceniasz w ten sposób tego człowieka.. Czyżby tylko i wyłącznie z nienawiści do kaczorów?

ahaswer

Gdyby nie ten "kłamczuch i karierowicz" Wałęsa dalej żyłbyś w komunie i kupował żarcie na kartki, bezmózgu..

Andrew_BMF

Taa? Bo do Solidarności należał tylko sam jeden Wałęsa? W 89 Solidarność liczyła ponad 8 mln działaczy na czele których stało wiele innych znamienitych osobistości, np. Anna Walentynowicz. Ale ktoś kto nie interesuje się historią łyknie wszystko co mu w telewizji powiedzą.

ahaswer

Ciekawe, skąd Ty bierzesz swoje informacje, jak nie z telewizji? :) z "Gazety Polskiej"? :D
Każdy ma prawo do swojego zdania i nie można negować czyjegoś tylko dlatego, że Tobie się coś w danej wypowiedzi nie podoba. I sam Wałęsa nie należał do "Solidarności", pewnie... Szkoda tylko, że ludzie go zaczęli opluwać 15 lat po upadku komuny. Wcześniej byli ślepi? :)

pnkkworker

Gratuluję znajomości sztuczek erystycznych, poza tym czy ja komuś zabroniłem wyrażać swoje zdanie? Naucz się lepiej używać takiego czegoś jak "książka", bo nie dość, że na podstawie "wiedzy z telewizji" piszesz brednie, to jeszcze najwyraźniej nie wiesz, że wiedzę można pozyskać nie tylko z wiadomości i szmatławych gazet. Takie jest moje zdanie i nie możesz go negować tylko dlatego, że Tobie się coś w danej wypowiedzi nie podoba.

ahaswer

Z tą różnicą, że ja nie neguję Twojej opinii, tylko podważam fakt, że tylko Ty masz rację.

Andrew_BMF

Debilu komuna i tak już zdychała, a reszta komuchów się tylko skapitalizowała przejmując majątek narodowy, firmy, banki i cały przemysł. Pozakładali sobie spółki i firmy ochroniarskie i zaczęli drenować pieniądze z kraju, a Bolek dał im na to ciche przyzwolenie bo zamiast rozliczyć tą całą hałastrę czerwoną odwołał niezgodnie z prawem demokratyczny rząd Jana Olszewskiego w nocy 92 roku razem z Tuskiem i Pawlakiem. I ci sami zdrajcy rządzą dzisiaj Polskę. Takich debili jak ty własnoręcznie bym gazował bo stanowicie zagrożenie dla innych ciemniaki.

Cobra_Choke

Ty śieciu, gardze Tobą

Andrew_BMF

Śmieciu * ....

Andrew_BMF

Do budy czerwony ścierwiarzu. Twoje miejsce wśród świń w chlewie.

Cobra_Choke

Ty pseudo patriotyczny psie daj głos jeszcze raz

Andrew_BMF

Pies to cię robił a su ka urodziła kundlu bury.

Cobra_Choke

Dobry pies, jeszcze raz

Andrew_BMF

Ahahahaa :) dobranoc parchu.

Cobra_Choke

Dobranoc Psie :)

Schmidt

gdyby nie lesio dziś na arbuza powiedziałbyś że to banan ...:)

danielpiw23

a prawda jest taka że gdyby nie lesio to by teraz na drzewach wisieli komuniści a tak mamy 2 miliony młodych ludzi poza granicami Polski

Schmidt

Wałęsa to bandyta i kapuś nie wiem jak do tego się dopisuje Hoffa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones